WIZYTA MIKOŁAJA W PRZEDSZKOLU I KLASACH 1-3

Wizyta Świętego Mikołaja, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku.   W tym roku Święty Mikołaj wraz ze swoim pomocnikiem Aniołkiem odwiedził nas 5 grudnia. Dzieci już od samego rana wyczekiwały wyjątkowego gościa. Gdy tylko Mikołaj pojawił się w progu sali, na wszystkich buźkach wywołał piękny uśmiech. Dzieci zaśpiewały przygotowane piosenki, w zamian Święty Mikołaj obdarował wszystkich prezentami i pozował do wspólnych zdjęć. Było kolędowanie przy dźwiękach gitary oraz świąteczne mini disco z Mikołajem i Aniołkiem. Każde chętne dziecko miało  malowanie twarzy. Na radosnych buźkach przedszkolaków i klas 1- 3 pojawiły się kotki, myszki, nosorożce, gwiazdki i wiele innych postaci.  Wizyta Mikołaja minęła w miłej atmosferze, wzbudziła wiele emocji, wszystkie dzieci jeszcze długo  po spotkaniu przeżywały ten dzień. Dzieci z ogromną radością zaprosiły Mikołaja na przyszły rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne i posłuszne.