Komunikat dla Rodziców

Szanowni Państwo,
w sprawie organizacji zajęć dla dzieci w szkole od 25 maja 2020 roku przekazuję poniższe informacje i proszę o zapoznanie się z nimi.

Obowiązuje nas reżim sanitarny, w związku z tym proszę zapoznać się z procedurami.
Konieczne będzie podpisanie oświadczenia przed powrotem dziecka na zajęcia.
Zajęcia on line będą prowadzone w dalszym ciągu (w zmienionym wymiarze i godzinach), chyba że na powrót do szkoły zdecydowałoby się 100% uczniów.
W szkole dla klas I – III będą organizowane zajęcia od godziny 8:00 do 13:30. Świetlica pracuje od 8:00 do 9:40, także zgodnie z zasadami sanitarnymi. Proszę przyprowadzać dziecko na godzinę 8:00 lub 9:50.
Nauczyciele prowadzą zajęcia o charakterze opiekuńczo-wychowawczo-dydaktycznym.

Klasy starsze od poniedziałku 25 maja mają zmieniony harmonogram zajęć on line w związku z koniecznością dopasowania planu zdalnego do zajęć w klasach młodszych i konsultacji od 25 maja klasa 8 (j.polski, matematyka, j.angielski) oraz od 1 czerwca klasy 5-8 wszystkie przedmioty. Harmonogram pracy przekażą wychowawcy poszczególnych klas.

Biblioteka czynna w środy od 8:00 – 8:45 oraz piątki 13:30 -14:30.

Z wyrazami szacunku,
Magdalena Szlachta

Pobierz oświadczenie rodzica

Zapoznaj się z procedurami otwarcia szkoły