Kilka słów od Rady Uczniowskiej

Rozpoczyna się nowy rok szkolny 2020/2021. Jest to wyjątkowe rozpoczęcie. Spotkamy się w salach lekcyjnych – klasy i wychowawcy, jednak zabraknie wspólnego powitania całej społeczności szkolnej. Rada Uczniowska postanowiła Was powitać, kierując do wszystkich te słowa:

Witamy wszystkich Nauczycieli, Pracowników Szkoły, naszych Kolegów, a w szczególności Przedszkolaków i Pierwszoklasistów w nowym roku szkolnym. Mamy nadzieję, że wypoczęliście i macie siłę do  nauki. Pragniemy, aby ten rok szkolny minął Wam w miłej atmosferze i bez żadnych utrudnień.

Pierwsza Klaso, właśnie zaczyna się Wasza przygoda ze szkołą. Wiemy, że dacie sobie radę i podołacie wszelkim trudnościom. Jesteśmy przekonane, że Wasi starsi koledzy otoczą Was w szkole opieką.

Uczniowie Czwartej Klasy – rozpoczynacie  kolejny etap swojej edukacji. Czeka Was więcej obowiązków, ale pomimo tego w szkole nie musi być ciężko. Wierzymy, że nauczyciele pomogą Wam zgłębić tajniki nowych przedmiotów, a każda lekcja stanie się wspaniałą przygodą.

Wszystkim pozostałym Uczniom życzymy jak najlepszych wyników w nauce, a Klasie Ósmej wiary w siebie i jak najlepszego napisania egzaminu.

Wszystkim Nauczycielom składamy u progu nowego roku szkolnego życzenia: cierpliwości do nas, wytrwałości w zawodzie a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, byśmy nie byli przyczyną kłopotów. Z góry dziękujemy Pracownikom Szkoły za opiekę i dbanie o nasze bezpieczeństwo.

Ten rok na pewno będzie inny niż zwykle z powodu pandemii, mimo tego mamy nadzieję, że wszyscy damy sobie radę. 

Rada Uczniowska