ZAPROPONUJ KSIĄŻKI DO BIBLIOTEKI – ankieta

W związku z pozyskaniem przez bibliotekę Zespołu  Placówek Oświatowych w Woli Kalinowskiej dużych funduszy na zakup książek (z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa) zwracamy się z prośbą o pomoc  do wszystkich czytelników biblioteki (uczniów, nauczycieli i rodziców) w zaplanowaniu zakupów.

Zamierzamy zakupić nowości wydawnicze znajdujące się w aktualnej ofercie księgarskiej; literatura piękna dla dzieci i młodzieży, multimedia (w tym audiobooki, ekranizacje lektur), lektury szkolne.
Kupując książki do biblioteki szkolnej pragniemy spełnić oczekiwania czytelników i zakupić takie pozycje, które są  zgodne  z ich oczekiwaniami i zainteresowaniami. Aby tak się stało prosimy wszystkich chętnych i zainteresowanych książkami o wypełnienie poniższej ankiety. Ankiety można dostarczyć do biblioteki osobiście lub przesłać na adres w

ZAPROPONUJ KSIĄŻKI DO BIBLIOTEKI – ANKIETA

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScWyoU5_xMHx6m2ycQjAzpf5yTiV04gOF7-Wr6lIltbjOUkCQ/viewform?usp=pp_url

Ankieta aktywna do 10 października.