Światowy Dzień Ziemi

Światowy Dzień Ziemi obchodzony jest na całym świecie 22 kwietnia. To wydarzenie jest doskonałą okazją do promowania postaw ekologicznych. Tegorocznym motywem przewodnim świętowania jest „Przywróć naszą Ziemię”.

W naszej szkole 22 kwietnia to również dzień Patrona Szkoły. Uroczystości z okazji tych świąt odbywały się w różnej formie co roku w budynku szkoły oraz w jej okolicach /np. na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego/. Czas pandemii wymusił  inny sposób obchodzenia tych świąt. Uczniowie klasy VII i VII przygotowali pod nadzorem nauczyciela biologii okolicznościowe prezentacje. Wybrane prace uczniów zamieściliśmy na stronie internetowej naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.