• Dzień Rodziny.

•

Dzień Rodziny w naszej szkole rozpoczął się częścią artystyczną w wykonaniu przedszkolaków oraz uczniów klas I-III. Zaproszeni na uroczystość rodzice mogli obejrzeć występy swoich dzieci, które z zaangażowaniem zaprezentowały bliskim montaż słowno-muzyczny. Na scenie dzieci dały prawdziwy taneczny popis, który wywołał gromkie brawa publiczności. Były laurki, upominki, życzenia i słowa podziękowania dla rodziców, a przy tym, jak można się było spodziewać, wiele wzruszeń. Dzień Rodziny to nie tylko występy, ale też naprawdę rodzinne, wspólne spędzanie czasu. Po części artystycznej wszyscy wyszli na dwór. Na kilka godzin teren szkoły oraz boisko szkolne zamieniły się w plac zabaw. Rodzice wraz z dziećmi uczestniczyli w wielu ciekawych konkurencjach. Zabawa i nieustający ruch na świeżym powietrzu zaostrzały apetyt na kiełbaski z grilla.Nie zabrakło pysznej waty cukrowej, do której wciąż ustawiała się kolejka. Dziękujemy Państwu Miodek-Skrzypek oraz Rejowski za zorganizowanie stoiska z watą oraz przygotowanie waty dla każdego dziecka. W trakcie imprezy starsi uczniowie naszej szkoły wykorzystywali sprzęt , aparat, kamerę i nagłośnienie, które otrzymaliśmy z Programu ,,Laboratoria Przyszłości"  Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością oraz przyczynili się do przygotowania i uświetnienia Dnia Rodziny. Niekwestionowane podziękowania należą się wszystkim osobom zaangażowanym w tą niezwykłą inicjatywę: nauczycielom, pracownikom szkoły, rodzicom, uczniom. Wspólnie spędzony z rodzicami dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych.

W prezencie dla rodziców dzieci wydrukowały piękne ramki oraz serduszka na drukarce 3d, pozyskanych w ramach Programu ,,Laboratoria przyszłości"

Informacje o programie: https://gov.pl/web/laboratoria/o-programie#LaboratoriaPrzysłości #LaboroatoriaPrzyszlosci